Masturbacja - jak to robić?

Którą część penisa masturbować w chwilach osobności, trzon czy żołądź aby przedłużyć stosunek. I czy jest to możliwe?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Aby przedłużyć moment osiągnięcia orgazmu należy tuz przed odczuciem zbliżającego się wytrysku na kilka sekund objąć członek palcami blisko poniżej żołędzi (dwa palce minimalnie poniżej wędzidełka a kciuk na rowku poniżej żołędzi). Wtedy jest możliwe przedłużenie wystąpienia orgazmu.
Pozdrawiam.