Który aparat rezonansu magnetycznego jest lepszy?
Witam Serdecznie, Mam pytanie: który aparat Rezonansu Magnetycznego jest lepszy?: -SIEMENS MAGNETOM Avnto 1,5 Tesli czy -PHILIPHS INGENIA 3.0T (cyfrowy wysokopolowy) Pozdrawiam! P.S Jest to dla mnie bardzo ważne, więc proszę o odpowiedź! :)

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Tran a promieniowanie
Promieniowanie radioaktywne może wpłynąć na powstanie nowotworów. Okazuje się jednak, że tran może hamować rozwój raka. Obejrzyj film i dowiedz się, więcej o zależności między tranem a promieniowaniem.
Witam serdecznie,
Oba aparaty wymienione przez Pana są aparatami wysokopolowymi. Zależy jaki jest rok produkcji obu aparatów. Im młodszy sprzęt tym aparat jest lepszy. Ja osobiście polecałbym Panu aparat 3.0 T.
Pozdrawiam,