Wybór aparatu do MRI mózgowia z kontrastem

Dzien dobry, Uprzejmie prosze o poradę, którym aparatem lepiej wykonac badanie rezonansu magnetycznego MRI mózgowia z kontrastem czy aparatem Optima MR 360 Advance 1,5 Tesli firmy GE, czy też 3-teslowy rezonans magnetyczny Achieva 3.0T TX,. Chciałabym dokonać dobrego wyboru. Będę wdzięczna za pomoc. Z powazaniem. Żaneta C

Witam serdecznie,

Oba aparaty są aparatami wysokiej klasy. Obojętnie którym aparatem zostanie wykonane badanie , proszę być spokojnym wynik badania będzie diagnostyczny. Jeśli ma Pani wybór to proszę wybrać aparat 3 T, czyli o większym natężeniu pola magnetycznego, przez co obrazy mogą być trochę lepszej jakości.

Pozdrawiam.