Kuracja Clomifenem i USG przy podejrzeniu ciąży
Witam, jestem po 3 miesięcznej kuracji clomifenem, ostatnia miesiaczka była 17 czerwca, owulacja według testu 29, 26 lipca usg wykonane dopochwowo nie pokazało pecherzyka, test z krwi był ponad 2000 dzisiaj wzrósł do 4194. Lekarka powiedziała ze nie wyklucza ciazy pozamacicznej i kolejne usg zostało przewidziane na 5 sierpnia. Czy nie jest to zapozno przy takim podejrzeniu?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. można jeszcze pwtorzyc badanie beta hcg w poniedziałek i w zależności od wyniku udac sie do lekarza szybciej.