Kurczowy kręcz karku

Witam Mam kurczowy kręcz karku. W Polsce natrafiłem na specjalistę, który mnie leczył i twierdził że to choroba na całe życie. Pomimo wdrożonego leczenia nie było efektów. Wróciłem do Wietnamu i tam się mną dobrze zaopiekowano przez 6 miesięcy. Jest duża poprawa. Teraz znowu jestem w Polsce i czekam na dalsze leczenie. Wietnamscy lekarze orzekają, że jest to całkowicie uleczalne, a jak to jest w Polsce, czy tylko trafiłem na złego lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

sadzę, ze to jest na takjiej zasadzie iz możńa to wyciszyć ale nikt pewności na 100 % nie da ze nie bedzie nastepnego napadu.