Wstrzyknięta botulina w mięśnie szyjne ze względu na kręcz karku

Witam Miałem ostatnio wstrzykniętą botuline w mięśnie szyjne ze względu na kręcz karku. Mam pytanie czy mogę zażywać suplement diety, który zawiera składnik wg opisu poniżej ? : "Velvet Bean standaryzowany na zawartość L-Dopy (lewodopa) to naturalny aminokwas, amina katecholowa, powstała w procesie hydroksylacji tyrozyny, na skutek reakcji prowadzonej przez hydroksylazę tyrozynową. Jest prekursorem dopaminy, powodującym zwiększenie stężenia tego neuroprzekaźnika w mózgu.

Radziłabym skonsultować to z lekarzem, który wykonał zabieg. Ponadto jeżeli istnieją wskazania do stosowania L-DOPY sugerowałabym zakupienie tego składnika w oparciu o receptę w formie farmaceutycznej, a nie suplementu diety (pomimo deklaracji producenta środek jakim jest suplement diety nie zawsze zawiera takie ilości środka czynnego jakie są podane na opakowaniu i nie podlega takiej kontroli w zakresie jakości i bezpieczeństwa jak leki).