Kwaśny śluz z pochwy o konsystencji sera a możliwość ciąży lub nawrot grzybicy

Dzień dobry. Mam niecodzienny problem. Otóż śluz, który wydobywa się z mojej pochwy jest kwaśny, a konsystencją przypomina ser.. Ostatnio brałam leki dopochwowe od grzybicy ponieważ było takie podejrzenie. Dodam, że współżyję z chłopakiem, zabezpieczając się prezerwatywą. Czy jest możliwość, że objawy te świadczą o ciąży, czy może o nawrocie choroby? Proszę o szybką odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy mogą wskazywać na nawrót infekcji grzybiczej. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam