Łagodne nadciśnienie i kłucie serca a aktywny tryb życia

Witam.Mam 32 lata,żyję aktywnie.W Styczniu zdiagnozowano mi nadciśnienie łagodne.Kardiolog zaleciła badania:HolterEKG,morfologia krwi i moczu,tarczyca,EKG.Badania nic nie wykazały,jedynie MVC 74.9.Zalecono żelazo,magnez i zapisano Agen i Ebivol.Ciśnie się uspokoiło,kołatanie też,ale pojawił się dyskomfort:klucha w gardle,zatykanie uszu,duszności,kłucia/rozpierania w piersi/mostku.Po 4tyg.Agen zmieniono na DiuresinSR.Kardiolog powiedziała że kłucia nie są od serca,bo jest zdrowe.Do kogo się udać?

Proponuje nie zmieniać lekarza który dotychczasowo leczy Pana nadciśnienie. Natomiast jeśli z jakiś przyczyn musi pan to zrobić, to proponuje albo leczyć się u lekarza POZ ( który, wbrew głupiej obiegowej opinii, posiada kompetencje żeby prowadzić wieloletnią kontrole i leczenie nadciśnienia ) albo zapisać się do specjalisty hipertensjologa ( do którego i tak, jeśli Pana przypadek będzie tego wymagał, wyśle Pana lekarz POZ, wiec na początek proponuje zwykłą przychodnie ) .