Nieregularne kłucie pod trzecim żebrem u 38-latka

Mam objaw nieregularnego kłucia, pod trzecim żebram z lewej strony. Kłucie pojawia się w różnych sytuacjach i nie jest specjalnie dokuczliwe. Mam 38 lat, mężczyzna, aktywny fizycznie, praca w samochodzie i za biurkiem, stresować, wzrost 178 cm, waga 85 kg.

Najprawdopodobniej pana dolegliwości bólowe maja przyczynę odkręgosłupową, ale proponuje udać się w wolnej chwili do Pana przychodni, gdzie lekarz będzie mógł Pana zbadać i zlecić dodatkową diagnostykę.