Lamblie u dziecka a badania pozostałych członków rodziny

Witam u mojej córki 11 lat wykryto lamblie.Lekarz zalecił jej Macmiror,nie uznała za konieczne jednoczesnego leczenia domowników,mamy zrobic testy a córka już ma przyjmowac leki. czy mamy tak zrobić,czy czekać na wynik pozostałych członków rodziny i wtedy jednocześnie sie przeleczyć????dziękuję za odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę czekać na wyniki badań, jeśli potwierdzą one zakażenie pozostałych członków rodziny, wówczas konieczne będzie wdrożenie leczenia. Pozdrawiam.