Leczenie Acne Inversa

Witam ,jestem chory na acne inversa po 10 latach wiem że to ta choroba nikt nie umie mi pomóc.Czy będzie jakaś nadzieja u pana?

Witam! Leczenie w tym przypadku polega na nacinaniu guzów, stosowaniu roztworów odkażających, maści z ichtiolem, antybiotyków. W cięższych przypadkach stosuje się również retinoidy i operacyjne wycinanie obszarów zmienionych chorobowo.