Leczenie depresji i zaburzenia koncentracji

Lecze depresję od 2 lat,brałam już tlpd,po których przytyłam,sertraline,neuroleptyki.aktualnie 3 msc fluoksetyna 40mg.skutki przy wprowadzeniu nie minęły, jestem wyczerpana.nie mogę utrzymać równowagi,wyraźnie mówić-tak nie mam siły.kilkanaście h śpię,a większość czasu mam zamknięte oczy-nie mam siły otworzyć.jakie leki na depresję lękowa nie powodują tycia,akatyzji,napędzają,nie pogarszają pamięci i koncentracji?? czeka mnie nauka,nie jestem w stanie przeczytać jednego zadania.mam PSYCHOTERAPIE

Jeśli leki rzeczywiście nie działają w stopniu zadowalającym- warto nadal poszukiwać. W niektórych przypadkach depresja bywa lekooporna. Warto jednak powiedzieć lekarzowi prowadzącemu o braku poprawy i nasilających się objawach ubocznych. Dodatkowo warto omawiać brak poprawy w procesie psychoterapii, a także uczucia, emocje i wątpliwości z tym związane. Część z objawów można będzie zrozumieć i przepracować w procesie terapii.