Leczenie lampami łuszczycy u krótkowidza

Mam łuszczycę skóry (plackowata, zmiany 1-4 cm na plecach, brzuchu oraz obwodzie glowy. Liczba zmian:brzuch 10, plecy 10, kark 3). Bylam leczona lampa sollux w sanatorium, która przyniosła ogromne korzysci. Lekarze zalecili kontynuacje leczenia lampa w miejscu zamieszkania. Chcialabym zapytac: 1. Czy sa przeciwwskazania okulistyczne do leczenia lampa? (mam okulary, krotkowidz) 2. Ile serii zabiegów (seria 10 naswiet) mozna wykonac w ciagu roku? 3. Ile dni przerwy powinno byc miedzy seriami?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określic wszystkie odpowiedzi na Pani pytania.