Leczenie lekiem Vissane w związku z podejrzeniem endometriozy

Dzień dobry od 9 miesiecy bylam leczona lekiem Vissane w związku z podejrzeniem endometriozy.W dn. 29 czerwca zostala wykonana laparoskopia ktora podwierdzila endometrioze zostały mi wycięte z lewego jajnika dwie torbiele o srednicy 20 mm.W związku z tym ze mój lekarz jest na urlopie i nie mam jak sie zapytać. Jaki okres czasu nie można dźwigać po takim zabiegu?Proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

do czasu zagojenia ran po operacyjnych oraz w najblizszym czasie około miesiąca nie przemęczać się i nie dzwigac ciężkich rzeczy.