Leczenie meteopatii u 56-latki

Jak leczyć meteopatię? Zmiany pogody nie pozwalają mi normalnie żyć. Nie pomaga na to żadna gimnastyka, naprzemienne kąpiele itd. Chodzi mi czy są jakieś leki?

Nie ma specjalnych leków bo nie ma takiej choroby. Meteopatia to określenie potoczne, publicystyczne. Nie oznacza to jednak, że pogoda czy zmiany pogody nie maja na nas wpływu. Trzeba wiec pójść do lekarza przebadać się i wykluczyć większość chorób, ktore mogą predysponować do "meteopatii". Jak już wszystko wykluczymy to można próbować leczenia objawowego, żeby życie było przyjemniejsze.