Leczenie nerwicy i podejrzenie niedotlenienia

Cześć mam 30 lat leczę się na nerwicę ale podejrzewam u siebie niedotlenienie moje objawy to:bóle głowy i ucisk w skroniach,zawroty głowy,ciemne plamki przed oczami,niewyrazne widzenie,problemy z pamięcią i koncentracją,chodząc ciągle się potykam,trzęsą mi się ręce i drżę,jestem osłabiony wiecznie zmęczony brak mi sił.Jak można sprawdzić czy to niedotlenienie jakie badania trzeba zrobić.Cisnienie mam 115/70,RM głowy 2 lata temu wszystko ok.Czy to niedotlenienie czy jeszcz coś innego pomocy.

Opisane objawy mogą byc objawem nerwicy. Dla pewności proszę zrobic morfologię, badanie hormonów tarczycy i próbę tężyczkową.