Leczenie oczopląsu komórkami macierzystymi

Witam serdecznie Nazywam się Szymon, mam 20 lat, moja wada wzroku to oczopląs. Leczę się u Pani od wczesnego dzieciństwa. Dużo czytałem na temat leczenia wad wzroku komórkami macierzystymi. Czy istnieje możliwość leczenia oczopląsu właśnie tymi komórkami ? Myślę że zainteresuje się Pani moim pytaniem i liczę na jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam Szymon

Witam.należałoby podać komórki do tej części mózgu która odpowiada za oczoplas typu jaki Pan ma.Klasycznie oczoplas się operuje na mięśniach ocznych. Szwy Cuppersa. Pozdrawiam serdecznie