Leczenie ortodontyczne przy krzywym zgryzie

Szukam b.dobrego ortodonty dla 26-latka z problemami krzywego zgryzu. W grę wchodzi aparat stały przy leczeniu bez osuwania zębów. Dziękuję za informację

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety na tego typu portalach nie można używać reklamy, a podanie dokładnych danych ortodonty mieściłoby się w tym zakresie. Proponuję udać się do stomatologa, na pewno poradzi gdzie najlepiej się udać w Pani okolicy.