Leczenie przeciwbólowe podczas oczekiwania na wymianę endoprotezy biodra

Dzień dobry, moja babcia (85 lat) czeka na wymianę endoprotezy biodra. Niestety cierpi na bardzo silne, nieustające bóle, które nie dają jej spać i nie ustępują po zażyciu środków przeciwbólowych takich jak np. Poltram Combo i Dicloratio Retard. Jakie inne środki albo metody walki z bólem można jeszcze zastosować?

Z tych dwóch leków nie powinno się przewlekle stosować Dicloratio ze względu na duże ryzyko powikłań ze strony przewodu pokarmowego, układu sercowo- naczyniowego i nerek.
Z innych metod leczenia dużą skutecznością cechują się blokady albo termolezja/PRF, oczywiście odpowiednio dobrane i wykonane przez doświadczoną osobę.