Leczenie stanu zapalnego w śliniankach
Witam. Od 3 miesiecy mam stan zapalny w slinankach. Przez ten czas mialem stos badan ktore wykluczyly wiekszosc chorob.. 2 biopsje nie wykryly nowotworow. Usg pokazuje caly czas sran zapalny... nie wykryto zlogow. Na poczatku sie powiekszyly i dopiero 2 tygodnievt3mu opuchlizna zeszla. TeraZ wyczywalne sa delikatne guzki... choroby autoimunologixzne wykluczone 2krotnie. Przy okazji jeden lekarz powiedzial ze mam regluks od ilosci lekow a inny to wykluczyl. I porazenie nerwu twarzy teraz. pomocy!

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.