Leczenie żylaków kończyny dolnej i wynik USG Doppler

Dobry wieczór. Leczę się na żylaki kończyny dolnej , występuje u mnie drżenie nogi trwa to 2 lata jak posiedzę ok 1,5 godzinyto nogą muszę trząść .Wykonano mi doplera i wykazało: żylaki bez skrzeplin oraz WSM sin od wysokości 10 cm poniżej stawu kolanowego do połowy wysokości uda niewydolna, poza tym wydolna. Biorę lek 3 x dziennie Cyklo 3 Fort i nic nie pomaga a mnie ta noga boli proszę o pomoc w tej sprawie jak leczyć sugerowano mi operację ale się boję bo mam 65 lat. Pozdrawiam serdecznie .

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się na konsultacaje do lekarza neurologa, bez badania lekarskiego ciężko jest cos wiecej powiedzieć.