Lek Aciprex dla nerwowego i agresywnego 18-latka

witam czy nerwowemu i agresywnemu 18-latkowi prawdopodobnie uzależnionemu od internetu mógłby pomóc lek pod nazwą Aciprex pytam ,bo lekarz mi taki przepisał ,bardzo proszę o odpowiedz

Witam,
rozumiem Pani wątpliwości. Z lekami jest tak - dopóki nie bedzie pacjent brał przez min 2-3 tygodnie to nie bedzie wiadomo ... Po tym czasie ( grzecznego brania leku według dawek lekarskich) w przypadku poprawy bedzie wiadomo a jeśłi nie to nalezy udac się znowu do lekarza!
Takie postępowanie jest bardzo ważne.
Pozdrawiam

Pytanie brzmi w czy ów lek miałby pomóc i jak Pani sobie wyobraża przyszłość swojego syna jak mniemam? Czy był taki od zawsze? Czy ma jakieś choroby, albo wady układu nerwowego, które uniemożliwiają normalne zachowywanie się? Jeżeli nie, to być może lepiej będzie zgłosić się na psychoterapię rodzinną, gdyż zapewne jego zachowanie stanowi o problemie całej rodziny.

Witaj,
dlaczego uzależnienie nastolatka chcesz lerczyć farmakologicznie zamiast odstawieniem komputera.Nie wiemy czego on w nim szuka ani czy ma pomysł na alternatywny kontakt ze środowiskiem,więc zachęcam,by najpierw albo równolegle porozmawiać z nim i podjąc ten problem.gdyż nerwowośc może wynikać własnie z nienaturalnej formy aktywności i stopniowego upośledzania jakości kontaktów realnych.Internet dostarcza mało przydatnej wiedzy i zaburza poczucie rzeczywistości na tyle,że może tę agresywnośc napędzać jak w sytuacji odstawienia narkotyku.
Polecam więc kontakt z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie