Lęk przed jedzeniem większości rzeczy

Witam..moj problem to wstręt a może lek już przed jedzeniem prawie wszystkich rzeczy nie jem …różnego rodzaju wędlin na chleb z obiadów mięsnych to tylko schabowy i kurczak i ryba smarzona , różnego rodzaju serów tez nie jadam za każdym razem jak probuje cos takiego zjeść mam odruchy wymiotne….moje menu nie jest zbyt bogate najczęściej jadam chleb z nutella miodem albo dżemem. Coraz częściej popadam w panike, nie mam siły z tym walczyc.Prosze o pomoc i porade.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza