Leki przeciwlękowe a alkohol

Witam. Lecze się na nerwicę lękową. Mam przypisany lek przeciw lękowy tj.symfaxin w dawce 75er. Wczoraj wypiłem duża ilość alkoholu jednorazowo. Czy to może zaszkodzić jakoś zdrowiu? Czy mimo to że odrazu nie miałem żadnych objawów mogą się później pojawić jakieś problemy sercowe ? Mam 23 lata

Proponuję zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do leku jaki pan przyjmuje i na przyszłość proszę stosować się do zaleceń , jak i zaleceń lekarza:). Trudno ocenić jaki wpływ pana działanie będzie miało na pana organizm w przyszłości. Przy takim jednorazowym wypiciu nie powinno się to odbić na zdrowiu.