Lewostronna wypuklina krążka zwężająca otwór międzykręgowy

2004 r rezonans L3/L4lewostr.wypuklina krążka zwężają otwór międzykr.L4/l5 widocznawypukl. krążka uciskając central.worek oponowy na poz krążka międzykręgo.L5/S1 widocz.niewielka przepuklina jądra międzykręg. uciskająca worek oponowy zwęż.częściowo worek oponowy to wyniki stare w tej chwili mam drgania ciała popołudniu i w nocy takie zrywy czy to może być od kręgosł. Bo mam też umiarkowany zanik korowy pólkuli i robaka mużdzku lek .rozkładają ręce jak pomóć ale nikt niezwraca uwag. na kręgosł

Witam serdecznie,

Wynik badania kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana jest u Pana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.