Lewostronna wypuklina krążka zwężająca otwór międzykręgowy
2004 r rezonans L3/L4lewostr.wypuklina krążka zwężają otwór międzykr.L4/l5 widocznawypukl. krążka uciskając central.worek oponowy na poz krążka międzykręgo.L5/S1 widocz.niewielka przepuklina jądra międzykręg. uciskająca worek oponowy zwęż.częściowo worek oponowy to wyniki stare w tej chwili mam drgania ciała popołudniu i w nocy takie zrywy czy to może być od kręgosł. Bo mam też umiarkowany zanik korowy pólkuli i robaka mużdzku lek .rozkładają ręce jak pomóć ale nikt niezwraca uwag. na kręgosł

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam serdecznie,
Wynik badania kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana jest u Pana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.