Lordoza kręgosłupa szyjnego spłycona

Lordoza kręg.szyj.spłyc.Dechydratac.krąż.międzykr.na wszyst.poziom.Obniż.wyso.krąż.międzykr.odC3-doC6.Pogr.więzadł.podłuż.tyln.na odci.C2-C6.Na poz.C2-C3,C3-C4 przep.krąż.międzyk.tylna centr.z impres.na wor.opon.Zachow.reze.plyno.Na poz.C4-C5,C5-C6 przep.krążk.międzyk.tyln-centr. z lateraliza.nastro.pra.Impr.na wor.opon.Zachow.niew.reze.płyn.Naczyniak trzon.C6 o wym.6x4mm.Kanał kręg.bez cech stenozy.Rdzeń kręg.bez ogni.o pato.sygn.Bóle karku prom.do lew.barku przez łoki.do palców.Zabuż.czyn.manu

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u neurologa/ neurochirurga, opisano liczne zmiany , które mogą być odpowiedzialne za Pani objawy.
Pozdrawiam