Rezonans magnetyczny kręgosłupa szyjnego i bóle karku

MR odc.C.Lord.kręg.szyj.spły.Dechydrat. krąz.międzykr.na wszys.pozio.Obniż.wysok. krąz.międzyk odC3-C6.Pogrubi.więzadła podłuż.tyln.na odc.C2-C6.Na poz.C2-C3,C3-C4przepukl. krązk. międzykr.tylna-central.Impres.na worek opon.Zachow.rezer.płyn.Na poz.C4-C5,C5-C6przep.krąż.międzykr.tylno-central.z lateraliz.na stro.praw.Impres.na worek opon.Zacho. niewi.rez.płyn.Naczyniak trzonu C6 o wymi.6x4mm.Kan.kręg.bez cech stenozy.Rdzeń kręg. bez ogni. o patol.sygn.Mam bóle karku,l.barku i l.ręki aż do palców

Witam serdecznie,

Wynik badania uwidocznił chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię.
Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.