Lordoza szyjna w RTG kręgosłupa
Witam otrzymałem opis rtg odcinka szyjnego kręgosłupa: LORDOZA SZYJNA ZACHOWANA. ZAOSRZENIE KRAWĘDZI TRZONÓW C4-C5. TRZONY C2-C7 I PRZESTRZENIE MIĘDZY KRĘGOWE PRAWIDŁOWEJ WYSOKOŚCI. Czyten wynik jest w porząku?wiek 25 lat lekarz pierwszego kontaktu stwierdził że wszystko jest ok

MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Jeżeli lekarz po obejrzeniu zmian stwierdził "że wszystko jest ok" ciężko jest negować jego zdanie na podstawie samego opisu. Zawsze może się Pan udać np do ortopedy aby obejrzał badania i wykonał badanie lekarskie.