Łysienie po stosowaniu Izoteku

po stosowaniu izoteku łysieje to jest mój najwiekszy problem i mam problemy ze swoim stanem psychicznym przez te swinstwo nie potrafie wziasc sie w garsc potrzebuje pomocy

Witam! Łysienie po izoteku może pojawić się po kilku miesiącach, jednak cofa się kilka miesięcy po zakończeniu leczenia. Jeżeli zakończył Pan już dawno temu leczenie i nadal traci Pan włosy, proponuję udać się do dermatologa, aby wykluczyć istnienie łysienia innego typu. Pozdrawiam!