Macica skurczona i uśpione jajniki a brak okresu
Witam, spóźnia mi się okres,zrobiłam USG wyszło że mam "uśpione jajniki" i macica skurczona.Lekarz stwierdził,że może to być PCOS i kazał zrobić badania i wyszło TSH 0,813, FSH 7,36, Estradiol 64,86, Prolaktyna 11,12 czekam jeszcze na wynik DHEA czy mam się już martwić?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisała Pani w którym dniu cyklu wykonała Pani badanie, co uniemożliwia pełną interpretację. Wynik prolaktyny oraz TSH są prawidłowe. Wraz z pełnymi wynikami proszę udać się do specjalisty ginekologa.