Mała liczba plemników w nasieniu

Witam, mój mąż ma małą liczbę plemników od 3 do 4 mln, przy wynikach FSH 14,46 (1,5-12,4) i LH 8,69 (1,7-8,6) testosteron w normie. czy można to leczyć w jakiś sposób aby poprawić liczbę plemników?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki wskazują na podwyższony poziom FSH i LH. Wyniki powinien ocenić specjalista, który zlecił ich wykonanie w oparciu o dane kliniczne.