Małe pęcherzyki w okolicy tatuażu

Witam 1.5miesiąca temu miałem angina leczona duomox. Po paru dniach robiłem tatuaż który nadmiernie wysychal i był cały czerwony(przez ok 2 tyg).żadne tabletki na zakażenie i alergię nie pomogły dopiero maść dermowate.w dwa dni wszystko znikło. Ale po paru dniach pojawiły się na tatuazu i głowie takie.male krostki (pęcherzyki). Łupież na głowie i brwi. I czerwone plamki na maszynie. Co to jest?? Pomocy

Niewykluczone uczulenie na barwniki w tatuażu lub infekcja wprowadzona w trakcie jego wykonywania. Przez internet nie da się tego rozstrzygnąć, trzeba pójść do dermatologa.