Mało obfity okres a ryzyko ciąży

witam mam maly problem moj okres trwal nie cale dwa i pol dnia przy czym spoznil mi sie o 10 dni a boje sie zrobic test ciazowy. Prosze o pomoc

Witam! Krwawienia miesięczne mogą pojawiać się w pierwszym trymestrze ciąży, w związku z czym nie można wykluczyć takiej ewentualności. Myślę że wykonanie testu powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.