Małopłytkowość u 23-latki a leczenie

WITAM. MIAŁAM PODEJRZENIE SM. JEDNAK OKAZAŁO SIĘ ŻE TO NIEDOKRWIENIE I MAŁOPŁYTKOWOŚĆ. DOSTAŁAM PRAMOLAN, DZISIAJ BYŁAM U IRYDOLOGA I STWIERDZIŁ ŻE TO JEST MASTOPATIA. MAM SILNY BÓL GŁOWY PRAKTYCZNIE WIEM CO SIĘ ZEMNĄ DZIEJE, WYMIOTY, MYLENIE WYRAZÓW, SINIAKI, ZIMNE RĘCE I NOGI, SWĘDZĄCA SKÓRA, BRAK RÓWNOWAGI, DRĘTWIENIE PRAWEJ RĘKI, WYPADANIE WŁOSÓW, POGORSZONY WZROK, ZABURZENIA MIESIĄCZKI. PROSZE M POWIEDZIEĆ W KTÓRYM KIERUNKU MAM IŚĆ ?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z internistą i hospitalizację na oddziale chorób wewnętrznych w celu przeprowadzenia szerokopojętej diagnostyki, poniewaz Pani objawy są mało charakterystyczne.