Mam 19 lat i od pewnego czasu boli mnie głowa

Witam mam 19 lat i od pewnego czasu boli mnie głowa. Podkreślam że często myślę o różnych chorobach typu nowotwór i to jest bardzo uciążliwe. Sama się zastanawiam czy tych wszystkich chorób sobie nie wmawiam ale nie raz boli mnie głowa po lewej stronie podreśle że mam dużą wadę wzroku bo aż -5.5. czasem jak potrzasne głową też tak jakby coś było a wezmę tabletkę i wszystko mija. Głowa jeśli mnie boli to w różnych miejscach raz cała raz po lewej stronie raz na środku. I sama nie wiem co to może być a jeszcze jak dojdą do tego te wszystkie myśli to często mi słabo i muszę się uspokajać. A nie towarzysza mi ani wymioty , nudności lub inne objawy. Bardzo proszę o pomoc w tej sytuacji czy to groźne ??

Witam! Moja rada: przebadać się neurologicznie< wykonać właściwe badania diagnostyczne. W przypadku braku przyczyny somatycznej, należy wziąć pod uwagę także zaburzenia nerwicowe. Kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego (skierowanie niepotrzebne), po zbadaniu zaproponują odpowiedni rodzaj psychoterapii, z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.