Mam grupę krwi 0 - co jeść żeby przytyć?

Jestem kobietą, mam 40 lat 170 cm wzrostu, ważę zaledwie 50 kg mam problem z tym że nie mogę przytyć próbowałam różnych sposobów, ciągle jestem osłabiona, pracując fizycznie szybko się męczę mam niskie ciśnienie, lubię jeść tylko słodkie rzeczy i ciągle jestem senna. Bardzo proszę o poradę i z góry dziękuję:)

Witam.

Przede wszystkim powinna Pani zwrócić się do lekarza i wykonać podstawowe badania, w celu wykluczenia chorób np. nadczynności tarczycy. Dopiero wtedy będzie Pani wiedziała czy przyczyna Pani zbyt niskiej masy ciała oraz towarzyszącym objawom (senność itp.) jest zwiana ze stanem zdrowia organizmu czy też z czymś innym.

Najlepiej jest zwrócić się do dietetyka, który wykona dokładny pomiar Pani masy i składu ciała, wywiad żywieniowy i zdrowotny, dzięki czemu będzie mógł stwierdzić ewentualne przyczyny niedoboru kilogramów oraz ułożyć odpowiednią dietę.

Na dzień dzisiejszy może Pani zapoznać się z naszymi sposobami przybierania na masie ciała, które znajdziesz Pani w zakładce http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie oraz zacząć się do nich stosować.

Pozdrawiam.