Mam wyciek z obu piersi - co to może być?

Witam,

Zauważyłam, że z piersi (obu) mam wyciek, początkowo brunatny a potem jakby mleko. W prawej piersi z boku wyczułam guzka niedużego. Poza tym wszystko ok. Co to może być?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Każda sytuacja w której pojawia się patologiczna wydzielina z brodawki sutkowej lub stwierdza się guzka w samobadaniu powinna być zgłaszana lekarzowi. Konieczne będzie powtórne badanie w gabinecie i ewentualna dalsza diagnostyka.

Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego lub ginekologa, w czasie po miesiączce.

Redakcja abcZdrowie.pl