Maść na szczelinę odbytu u 35-latka

Witam Dzisiaj odebrałem z apteku masc z diltiazemem 2% na szczeline odbytu i w maści są wyczuwalne kawałki pokruszonych tabletek jak małe ziarenka piasku czy to normalne? Czy mogę stosować taką masc czy będzie ona działała? Bo po kilkukrotnym stosowaniu nie czuje żeby rozluzniala zwieracz

Witam. Jest to normalna konsystencja maści. Jeśli po kilku dniach nie czuje Pan jednak żadnej poprawy konieczna jest ponowna konsultacja z lekarzem.