Mastopatia a leki na zatrzymanie rozwoju choroby

Witam.Od kilku lat zmagam się mastopatia,mam 33 lata.moje pytanie czy są jakieś środki,maście które zatrzymia dalszy rozwój mastpatii.I czy schorzenie te jest przeciwskazaniem do zajścia w ciążę.?pozdrawiam

Nie nie jest, natomiast nie należy mastopatii wiązać z patologią. Właściwie to Pani uroda, takie gęste utkanie piersi. Należy zajść w ciążę, długo karmić i możliwe, że znacząco poprawi się obraz piersi.