Materiał skąpy przemawia ze zmianą pęcherzykową bliżej nieokreśloną

dzień dobry ostatnio miałam wykonaną biopsje tarczycy wynik mam następujący : materiał skąpy, przemawia ze zmianą pęcherzykową bliżej nieokreśloną. co to wszystko znaczy

Za mało danych. Trzeba z tym wynikiem i poziomem hormonów udać się do endokrynologa I on po konsultacji i zbadaniu pani określi leczenie ale raczej czeka panią operacja tarczycy