Mdłości i lekki ból brzucha po nieżycie żołądkowo-jelitowym

Witam, miałem niedawno niezyt zoladkowo jelitowy, silny bol jelit zdecydowanie w nim przewazal. Chodzi mi o to ze dalej mam rzadkie mdłości oraz lekkie bole brzucha. Sporzywalem antybiotyk oraz takie male tabletki na odbudowe (czegos) . Sporzylem tylko okolo 15 tabletek (3xdzien). Okolo 3 tygodnie temu wszystko sie zaczelo, czy dalej powinny byc takie skutki uboczne?

Witam. Mogą być to skutki antybiotykoterapii. Jeśli jednak utrzymują się tak długo konieczny jest kontakt z lekarzem.