Mdłości i pogorszenie samopoczucia

Witam serdecznie. Mam pytanie otóż co jakiś czas nachodzą mnie mdłości i dziwne samopoczucie nie umiem tego dokładnie opisać.. trwa to kilka sekund.. i czasem po tym na chwile zanika mi tak jakby pamięć nie wiem co w danym momencie robiłam czy mam zrobić... po paru minutach wszystko ustaje . Powiem jeszcze tyle że gdy byłam w ciąży to dostałam goraczki i zemdlałam na dość długi czas. ale dokładnych wyników ze szpitala nie dostałam ponieważ musiałam wypisać się na własne życzenie. proszę o pomoc

Witam! Dolegliwości które Pani opisuje mogą być manifestacją napadów padaczki przebiegających bez utarty przytomności. Proszę zgłosić się do neurologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.