Mdłości i wymioty a nietolerancja leków Sulpiryd i Trittico

Witam, Moja żona od dłuższego czasu walczy z lękiem. Od paru miesięcy bierze sulpiryd(dawka 300) oraz trittico(dawka 150). Po tych lekach czuła się w miarę OK, żadnych komplikacji. Ale od tygodnia zaczęły się mdłości, które towarzyszą jej przez cały dzień, a rano jak wstaje to wymiotuje. Strasznie się ona tym denerwuje. Czy może to być spowodowane nietolerancją organizmu na któryś z tych leków?. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u lekarza prowadzącego celem oceny problemu i ewentualnie zmianę terapii. Pozdrawiam