Męczący i nasilający się kaszel

Jak zniwelować męczący kaszel nasilający się zwłaszcza nocą ostatnie trzy nocki w ogóle nie zmrużyłem oka....zażywałem od piątku Herbapect syrop a teraz Acc Optima.............co robić aby się pozbyć tego uciążliwego problemu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.