Miąższ tarczycy niejednorodny i ognisko hypoechogeniczne w wyniku USG
Mam 19 lat W USG tarczycy lekarz napisał, że miąższ tarczycy nieco niejednorodny.W prawym płacie ognisko hypoechogeniczne 8x4mm.Czy to coś groźnego bo strasznie się martwię, a do następnej wizyty daleko.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Konieczna jest wizyta u endokrynologa, następnym krokiem prawdopodobnie będzie biopsja cienkoigłowa, czyli pobranie komórek ze zmiany za pomocą specjalnej igły.
Pozdrawiam