Zastój pokarmu w lewej piersi

Witam. Mam miejscowy zastój pokarmu w lewej piersi. Zrobił się w nocy z 5 na 6 stycznia. Dziś mamy 8 stycznia. Domowe sposoby na zastój pokarmu nie pomagają. Wczoraj zauważyłam objawy przeziębienia, i dziś mam katar i lekko podwyższoną temperaturę. Zastoje pokarmu miałam często i zawsze dawałam sobie radę sama. Tym razem już nie wiem co robić. Czy iść już do lekarza, czy jeszcze próbować sama sobie radzić? Jeśli iść to do jakiego lekarza? A może są jakieś jeszcze inne domowe sposoby na zastój pokarmu, o których nie wiem? Robiłam okłady, ale to nie pomaga, nie wiem za bardzo co jeszcze mogę zastosować... Czy powinnam w mojej sprawie udać się do ginekologa? A może na moje dolegliwości raczej pomoże inny lekarz, może wystarczy na przykład pójść do lekarza rodzinnego? Nie wiem co zrobić... Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli stosowała Pani ciepłe okłady rozluźniające, częste przystawianie dziecka do piersi (co około półtorej godziny), po karmieniu chłodne okłady, to radzę udać się do lekarza rodzinnego ewentualnie ginekologa.
Pozdrawiam