Miękki guzek w okolicach odbytu

Witam serdecznie, mam mały problem w okolicach odbytu. Jakiś tydzień temu przy odbycie wyskoczył mi guz mały miękki nie wiem co to jest, od 3 dni wraz z oddawaniem sztolca leci krew. Proszę o pomoc

Prawdopodobnie guzek ten to zakrzep nehorroidalny, bedacy wynikiem przypadkowego pęknięcia jednej z żył otaczających odbyt. Taka zmiana goi się samoistnie, bez żadnego leczenia w ciągu 2-3 tygodni.