Miesiączka co trzy miesiące u 25-latki

Witam serdecznie. Mam pytanie. Siostra ma problem z okresem tzn ma go raz na 3 miesiące nie wie co się dzieje każdy lekarz mówił ze to nic takiego dawał leki i jakoś wracalo do normy jednak teraz jest poza granicami kraju nie ma możliwości wizyty u lekarza ponieważ nie zna na tyle języka żeby się dogadać. Proszę o pomoc jakiś środek jaki mógłby jej pomóc w Polsce będzie dopiero za pół roku - nie jest wciąży testy były negatywne

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka hormonalna.proponuje udać się do lekarza endokrynologa.