Miniskus od środkowej części kolana

witam Bola mnie kolana a szczegolnie lewe .badanie MRTw lewym kolanie wykazalo 4 stopien, stwierdzono miniskus od srodkowej czesci kolana, dostaje tastrzyki raz w m-cu "Kortizon" lekarz zaleca operacje inny lekarz sciagnal mi wode z lewego kolana(lpierwszy ortopeda nie zauwarzyl wody) 1/5 strzykawki wody ,wiem ze nie minie mnie operacja moje pytanie ale chcialabym Jakis czas ok 8-m-cy odwlec operacje pytanie- czy 4 stopien miniskus musi byc natychmiast operowany czy mozna odczekac pozdrawia

Aleksander Ropielewski

Nie jest to operacja ze wskazań życiowych i można odroczyć jej wykonanie. Trzeba się liczyć z gorszymi efektami operacji. Najlepsze rezultaty uzyskuje się podejmując leczenie bezpośrednio po urazie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski