Mocny ból brzucha, wzdęcia

Witam ..wczoraj przebiegłam się kawałeczek od domu do samochodu i zostałam kolki. Od tamtej pory boli mnie prawa strona brzucha przy biodrze. Ból był obecny w nocy .po wypełnieniu i "odgazowaniu" ból się zmniejszył. Jednak jest dokuczliwy. Czasem boli mnie z dwóch stron także przy biodrze. Brzuch po zjedzeniu czegoś wydaje się wydety. Mam nerwice lękowa ale wydaje mi się ze tego bólu sobie nie wymyśliłam a dziś 11 listopada lekarz nie przyjmuje. Dziękuję! !! ☺

Witam serdecznie, to mogą być objawy nerwicy lękowej, naturalnie. Jeżeli jednak ból nie ustaje to dobrze by było
odwiedzić gastrologa. W razie nasilenia się tych objawów,
plus gorączka, plus ból przy ucisku powinna Pani udać się
na ostry dyżur - to mogą byź także objawy zapalenia wyrostka robaczkowego Pozdrawiam i życzę zdrowia

w nerwicach bolu sie "nie wymysla", one sa SOMATYZACJA WYPARTYCH EMOCJI.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza